ZEMNÉ NAVIJÁKY

Zemné navijáky predstavujú zariadenie pre polo-profesionálne alebo profesionálne použitie podľa parametrov navijáka. Využívajú sa pre transport materiálu pri výstavbe alebo aj pri výkope studní. Využitie je univerzálne pre zavesenie alebo upevnenie do lešenia. Navijáky majú rôzne spôsoby uchytenia a rôzne parametre nosnosti. Ľahko sa inštalujú a jednoducho sa používajú vďaka ovládaču.  

PRODUKTY

Zemný naviják vhodný pre ľahké polo-profesionálne alebo profesionálne použitie. Výrobca IORI vyrába lanové navijaky pre rýchle upevnenie a okamžitú prácu. Vysoká kvalita overeného výrobcu IORI zaručuje maximálnu bezpečnosť a spoľahlivosť za všetkých podmienok používania. Maximálna nosnosť 200 kg. Využíva 1-fázový motor napájaný na 230 V. Výkon motora 750 W. Maximálna dĺžka navijáka 40 metrov. 

Zemný naviják vhodný pre profesionálne použitie v stavebníctve na prepravu materiálu. Taliansky výrobca IORI sa špecializuje na lanové navijáky pre rýchle upevnenie a okamžitú prácu. Vysoká kvalita overeného výrobcu zaručuje maximálnu bezpečnosť a dlhodobé použitie zariadenia. Maximálna nosnosť 300 kg. Využíva 1-fázový motor napájaný na 230 V. Výkon motora 1450 W. Maximálna dĺžka navijáka 40 metrov. 

Zemný naviják vhodný profesionálne použitie s rýchlosťou navíjania 12 metrov za minútu. Výrobca IORI viac ako 50 rokov dodáva lanové navijáky pre celosvetový trh. Vysoká kvalita overeného výrobcu IORI zaručuje maximálnu bezpečnosť a spoľahlivosť za všetkých podmienok používania. Maximálna nosnosť 300 kg. Využíva 1-fázový motor napájaný na 230 V. Výkon motora 1450 W. Maximálna dĺžka navijáka 40 metrov. 

AZING s.r.o. – Výťahová technika pre prácu na stavbe | Mob: 0948 823 693, 0910 823 693 | E-mail: info@stavebnevytahy.eu | © Stavebnevytahy.eu 2009-2019