STAVEBNÉ VRÁTKY

Stavebné vrátky predstavujú zariadenie pre hobby alebo profesionálne použitie podľa parametrov navijáka. Využívajú sa pre transport materiálu do vrchných poschodí pri výstavbe alebo aj pri výkope studní. Vrátky majú rôzne spôosoby uchytenia a rôzne parametre nosnosti. Ľahko sa inštalujú a jednoducho sa používajú. 

PRODUKTY

Stavebný vrátok vhodný pre profesionálne použitie. Výrobca IORI vyrába lanové navijaky pre rýchle upevnenie a okamžitú prácu. Vysoká kvalita overeného výrobcu LIORI zaručuje maximálnu bezpečnosť a spoľahlivosť za všetkých podmienok používania. Maximálna nosnosť 200 kg. Využíva 1-fázový motor napájaný na 230 V. Výkon motora 850 W. Maximálna dĺžka navijáka 30 metrov. 

Stavebný vrátok vhodný pre profesionálne použitie. Výrobca IORI vyrába lanové navijaky pre rýchle upevnenie a okamžitú prácu. Vysoká kvalita overeného výrobcu LIORI zaručuje maximálnu bezpečnosť a spoľahlivosť za všetkých podmienok používania. Maximálna nosnosť 200 kg. Využíva 1-fázový motor napájaný na 230 V. Výkon motora 2200 W. Maximálna dĺžka navijáka 30 metrov a rýchlosť navíjania 38 metrov za minútu. 

Stavebný vrátok s jednoduchou konštrukciou určený pre dopravu materiálu na vyššie poschodia. Ľahká montáž o podperu alebo lešenie na stavbe. Jednoduché ovládanie. Maximálna nosnosť 200 kg. Využíva 1-fázový motor napájaný na 230 V. Výkon motora 2200 W. Rýchlosť navíjania až 38 metrov za minútu.

Stavebný vrátok vhodný pre ľahké polo-profesionálne alebo hobby použitie. Tiratutto je ľahký, ľahko ovládateľný a výkonný. Môže byť použitý s montážnou konzolou alebo s montážnym ramenom, ktoré je nutné objednať zvlášť. Vysoká kvalita výrobcu L´EUROPEA od TEA International zaručuje maximálnu bezpečnosť a spoľahlivosť za všetkých podmienok používania. Maximálna nosnosť 125 kg. Využíva 1-fázový motor napájaný na 230 V. Výkon motora 450 W. Maximálna dĺžka navijáka 11 metrov. 

Stavebný vrátok vhodný pre ľahké polo-profesionálne alebo hobby použitie. Tiratutto je ľahký, ľahko ovládateľný a výkonný. Môže byť použitý s montážnou konzolou alebo s montážnym ramenom, ktoré je nutné objednať zvlášť. Vysoká kvalita výrobcu L´EUROPEA od TEA International zaručuje maximálnu bezpečnosť a spoľahlivosť za všetkých podmienok používania. Maximálna nosnosť 200 kg. Využíva 1-fázový motor napájaný na 230 V. Výkon motora 750 W. Maximálna dĺžka navijáka 18 metrov. 

Profesionálny stavebný vrátok pre stavbu lešení a rekonštrukcie fasád budov. Ľahká konštrukcia s výsuvným ramenom konzoly. Prevedenie s krátkym ovládaním pri vrátku alebo CED – predĺžené ovládanie nízkym napätím. Vynikajúci pomer výkonu elektrického motora, nosnosti, rýchlosti zdvihu a dĺžky lana. Nízka hmotnosť. Rýchla montáž a demontáž na lešenársku rúrku. Maximálna nosnosť 150 kg. Využíva 1-fázový motor napájaný na 230 V. Výkon motora 1000 W. Maximálna dĺžka navijáka 40 metrov. 

Poloprofesionálny stavebný vrátok pre stavbu lešení a rekonštrukcie fasád budov. Ľahká konštrukcia. Prevedenie s krátkym ovládaním pri vrátku alebo CED – predĺžené ovládanie nízkym napätím. Vynikajúci pomer výkonu elektrického motora, nosnosti, rýchlosti zdvihu a dĺžky lana. Nízka hmotnosť. Rýchla montáž a demontáž na lešenársku rúrku. Maximálna nosnosť 200 kg. Využíva 1-fázový motor napájaný na 230 V. Výkon motora 750 W. Maximálna dĺžka navijáka 35 metrov. 

Profesionálny stavebný vrátok pre stavbu lešení a rekonštrukcie fasád budov. Ľahká konštrukcia s výsuvným ramenom konzoly. Prevedenie s krátkym ovládaním pri vrátku alebo CED – predĺžené ovládanie nízkym napätím. Vynikajúci pomer výkonu elektrického motora, nosnosti, rýchlosti zdvihu a dĺžky lana. Nízka hmotnosť. Rýchla montáž a demontáž na lešenársku rúrku. Maximálna nosnosť 200 kg. Využíva 1-fázový motor napájaný na 230 V. Výkon motora 1350 W. Maximálna dĺžka navijáka 40 metrov. 

Stavebný vrátok s veľkou dĺžkou lana s jednostupňovou prevodovkou. Špeciálne navrhnutý pre atypické použitie. Veľké dopravné výšky. Ľahká montáž a ovládanie. Maximálna nosnosť 300 kg. Využíva 1-fázový motor napájaný na 230 V. Výkon motora 1900 W. Maximálna dĺžka navijáka 120 metrov. 

Stavebný vrátok s jednoduchou konštrukciou určený pre dopravu materiálu na vyššie poschodia. Samostatne stojaci pre uchytenie do podkladu. Jednoduché ovládanie. Maximálna nosnosť 300 kg. Využíva 1-fázový motor napájaný na 230 V. Výkon motora 1500 W. Maximálna dĺžka navijáka 50 metrov. 

Stavebný vrátok s jednoduchou konštrukciou určený pre dopravu materiálu na vyššie poschodia. Samostatne stojaci pre uchytenie v zemi. Jednoduché ovládanie. Maximálna nosnosť 350 kg. Využíva 3-fázový motor napájaný na 400 V. Výkon motora 2200 W. Maximálna dĺžka navijáka 50 metrov. 

Stavebný vrátok s jednoduchou konštrukciou určený pre dopravu materiálu na vyššie poschodia. Ľahká montáž o podperu alebo lešenie na stavbe. Jednoduché ovládanie. Maximálna nosnosť 300 kg. Využíva 1-fázový motor napájaný na 230 V. Výkon motora 1450 W. Maximálna dĺžka navijáka 40 metrov. 

AZING s.r.o. – Výťahová technika pre prácu na stavbe | Mob: 0948 823 693, 0910 823 693 | E-mail: info@stavebnevytahy.eu | © Stavebnevytahy.eu 2009-2019