STAVEBNÉ VRÁTKY

Stavebné vrátky alebo navijáky sú stavebné zariadenia určené pre transport tovaru a materiálu. Závesné navijáky dodávame priamo od výrobcu. Dodávame rôzne výkonnostné verzie. Úlohou stavebných navijákov je zdvih rôznych typov bremien na stavenisku ako napr. tvárnic, betónu, malty, dlaždíc, radiátorov atď. Pripevňujú sa o lešenie. Na závesný hák je možné zavesiť rôzne závesy na prepravu napr. fúrika, vedier alebo častí lešenia. Stavebné vrátky sa jednoducho ovládajú a zvyšujú efektivitu práce.

 

 

VÝŤAHOVÉ REBRÍKY

Výťahové rebríky slúžia na transport materiálu do vysokých miest ako sú strechy. Celé zariadenie je možné si vyskladať podľa potreby. V ponuke máme viacero výkonnostných typov motorov, rôzne dĺžky rebríkov s možnosťou lomu. Výťahový rebrík sa jednoducho inštaluje a ušetrí stavbárovi množstvo práce počas prác na streche.

STAVEBNÉ VÝŤAHY

Stavebné výťahy slúžia na vertikálnu prepravu osôb a materiálu na stavbe. Svoje uplatnenie majú najmä pri stavbe poschodí, kedy je efektívnejšie použiť výťah. Naše zariadenia sú certifikované a vyznačujú sa vysokou bezpečnosťou počas používania. Ovládajú sa elektrickým spínačom. V našej ponuke nájdete viacero výkonnostných verzií.  Stavebné výťahy dokážu prepravovať fúriky, palety až do výšky 100 metrov. 

ZEMNÉ NAVIJÁKY

Zemné navijáky sa využívajú na efektívny transport materiálu pre stavebné účely.  V ponuke máme viacero výkonnostných typov motorov s rozdielnou kapacitou. Zemné navijáky využívajú jednofázové pripojenie a jednoducho sa používajú. Ovládanie pomocou ovládača.

AZING s.r.o. – Výťahová technika pre prácu na stavbe | Mob: 0948 823 693, 0910 823 693 | E-mail: info@stavebnevytahy.eu | © Stavebnevytahy.eu 2009-2019